Odkupuj.pl

Odkupuj.pl Rozrywka i kultura Gry

Gra tempo (17740)
dodaj do obserwowanych

40,00 zł
Do końca: 13 dni
wto 02 paź 2018 16:40:01
Zaproponuj:

Informacje o przedmiocie

  • Typ produktu: Nowy
  • Kolor: Żółty

Opis

OPIS:
Jesteście gotowi na szalony wyścig słowny? Narzućcie innym własne Tempo, pędźcie do mety po zwycięstwo! W tę grę planszową można rywalizować indywidualnie, jak i drużynowo. 
Dobrze sprawdzi się zarówno na rodzinnym spotkaniu, jak i na imprezie. 
Szeroki zakres kategorii sprawi, że dobrze bawić będą się przy niej zarówno dorośli, jak i dzieci. Ponad 300 haseł i dwustronna plansza złożona z trzech wymiennych części zapewnią mnóstwo emocjonujących i wyjątkowych rozgrywek!

Gracze naprzemiennie wykonują ruchy po torach złożonych z liter. Na początku kolejki poznają hasło przewodnie. Wymyślane hasła muszą rozpoczynać się od litery, na której aktualnie znajduje się pionek gracza. Mają na to 30 sekund. Jeśli nie uda im się zmieścić w wyznaczonym czasie to nie poruszają się w danej kolejce.

Gra zawiera również uproszczona talię kategorii dla dzieci!

Gra towarzyska Tempo! to przede wszystkim dobra zabawa, ale nie oznacza to, że szare komórki będą miały chwilę oddechu. Gra wymaga kreatywnego myślenia, spostrzegawczości i dobrego wyczucia czasu. Jest świetnym sprawdzianem dla własnych zasobów słownictwa. Ponad 300 kategorii sprawi, że każdy znajdzie taką, w której będzie mógł się wykazać.

dodane przez: mareszst (0)

miasto: Stargard

z nami od: wto 16 sty 2018 11:05:01

ostatnio on-line: wto 13 mar 2018 12:30:33

Komentarze:

Pozytywne: 0 Neutralne: 0 Negatywne: 0
Skontaktuj się ze sprzedającym
Napisz wiadomość

Ofert: - Wyświetleń: 57

koszyk jest pusty